Masz pytania lub pilną pracę? Zadzwoń:
501584332, 509928504
Zamów w ciągu:
DARMOWA dostawa:
Warszawa: środa, 26go
Cała Polska: czwartek, 27go

Naklejki duży format

Naklejki wielkoformatowe drukujemy na najwyższej klasy podłożu (matowym lub błyszczącym), w jakości fotograficznej.

Wczytujemy dane...

Możesz zamówić dowolny format naklejki. Jedynym ograniczeniem jest szerokość rolki podłoża: 137 cm. Maksymalna szerokość zadruku to 135 cm. Minimalna wartość zamówienia to 100 zł netto.

Naklejki drukujemy na najwyższej jakości folii samoprzylepnej. Do wyboru masz folię białą błyszczącą, białą matową, przezroczystą błyszczącą lub folię One Way Vision (perforowana z efektem półprzepuszczalności światła).

Naklejki docinamy do formatu (cięcie tylko pod kątem prostym). Możesz także zamówić wydruki naklejane na piankę lub PVC. Max. format wydruków naklejanych na piankę to 100×140 cm, natomiast wydruków naklejanych na PVC to 100×160 cm.

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od powierzchni zadruku i rodzaju wykończenia. Czas oczekiwania na naklejki to minimum kilka godzin. Naklejki są zwykle gotowe do odbioru następnego dnia od momentu przyjęcia zamówienia. Naklejki naklejane na piankę albo PVC są gotowe do odbioru w ciągu dwóch dni od momentu przyjęcia zamówienia.W przypadku większych nakładów terminy są ustalane indywidualnie.

 

Jak przygotować plik

Do druku wielkoformatowego najlepszy będzie plik w formacie PDF (zrastrowany). Alternatywny format to pliki w formacie JPG lub PDF.

Prace przeznaczone do druku wielkoformatowego powinny być przygotowane w formacie docelowym (skala 1:1). Jeśli potrzebujemy obkleić witrynę rozmiaru 100 na 200cm to w takim też rozmiarze trzeba przygotować plik. Minimalna rozdzielczość to 150dpi idealnie aby to było 300dpi.

Wszystkie elementy w pliku powinny być zapisane w przestrzeni barwnej CMYK.

Plik powinien być „spłaszczony” – nie powinien zawierać masek, warstw, kanałów, itp. Teksty powinny być zamienione na krzywe.

Jeśli bardzo ważny jest dokładny rozmiar, do milimetra wtedy w pliku trzeba umieścić pasery czyli drobne kreski w rogach oznaczające, w którym miejscu ma być przycięta naklejka.

Naklejki na słoiki

Naklejki na słoiki

Dzięki własnym naklejkom słoki ze sprzedawaną żywnością mogą być nie tylko praktyczne ale też wyglądać bardzo profesjonalnie. W Studiouh można je wydrukować już w bardzo małych nakładach.

Czytaj więcej
Naklejki ze złoceniem – jak przygotować do druku

Naklejki ze złoceniem – jak przygotować do druku

Naklejki ozdobione złotą folią podkreślą wartość każdego produktu i warto w nie zainwestować. Pokazujemy jak przygotować plik dla takich naklejek i jak złożyć zamówienie.

Czytaj więcej
Naklejki One Way Vision – Jak przygotować plik

Naklejki One Way Vision – Jak przygotować plik

Naklejki One Way Vision to idealne rozwiązanie jeśli chcesz okleić witrynę, okno w pokoju dziecięcym czy szybę pojazdu. Jest to folia perforowana, która po zadrukowaniu i naklejeniu na witrynę daje efekt półprzepuszczalności.

Czytaj więcej
Jeśli masz jakieś pytanie napisz je poniżej a odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Studiouh.com Sp. z o.o.
ul. Puławska 233 lok. B5 Czynne: pn. – pt. 9.00-17.00 tel. 509928504, 501584332
UWAGA! w piątek 31 maja drukarnia zamknięta.