Drukarnia Internetowa

Drukarnia cyfrowa Studiouh.com

Nie przypadkowo mamy pod swoim logo dopisek drukarniainternetowa.pl.

Od początku swojego istnienia tj. od 1998r promujemy kontakt między nami a Naszymi Klientami za pośrednictwem Internetu.
Dziś, po latach doświadczeń, firma posiada najnowocześniejszy w Polsce i jeden z najnowocześniejszych na świecie systemów obsługi klientów przez internet.

Idea druku cyfrowego polega na maksymalnym uproszczeniu procesu drukowania. Skoro udało się więc pominąć naświetlanie klisz, robienie matryc drukarskich, ustawianie maszyn, szkoda byłoby trwać przy przesyłaniu piików z komputera do komputera na nośnikach mechanicznych, zwłaszcza w dobie Internetu.

Samo przesyłanie plików to jednak nie wszystko. W Studiouh.com stawiamy na najlepszą i najszybszą obsługę klientów.
Nasz system pozwala wypełnić zamówienie i dołączyć do niego pliki informując równocześnie o jego ostatecznej cenie.
Klient może też przejrzeć wszystkie swoje poprzednie zlecenia i ewentualnie zamówić ich dodruk (druk na żądanie), a także sprawdzić stan swoich płatności w Studiouh.com (system jest zintegrowany z księgowością).

Złożone zamówienie trafia od razu do działu technicznego, gdzie pliki po sprawdzeniu są natychmiast drukowane, a gotowe trafiają do introligatorni po czym rozwożone są kurierami po całej Polsce. Dzięki temu procesowi udało nam się skrócić średni czas realizacji zamówień do kilku godzin.

Na początku naszej działalności korzystaliśmy z urządzenia AGFA Chromapress. Jednak szybki rozwój technologii spowodował potrzebę wymiany tej maszyny na XEROX DocuColor 2045. W październiku 2004 zakupiliśmy maszynę kolejnej generacji – DocuColor 6060.
Chcąc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość w marcu 2007 roku zmieniliśmy maszynę na DocuColor 8000. Była to najnowsza i największa (w tamtym okresie) maszyna drukarska z całej serii produkcyjnych maszyn cyfrowych serii DocuColor.

Rok 2016 był dla nas przełomowy. Wymieniliśmy cały park maszynowy. Na pierwszym miejscu jest Konica Minolta C1085. Wystarczy powiedzieć, że jest to urządzenie, które zostało wyróżnione jako najlepsza cyfrowa maszyna produkcyjna za rok 2015 (BLI AWARD PRO 2015). To jednak nie wszystko. Dodatkowo zakupiliśmy urządzenie Konica Minolta 1060L. Jest to mniejsza maszyna ale o świetnej jakości druku. Dzięki niej mogliśmy rozszerzyć ofertę o m.in. wydruki banerowe i wydruki na folii magnetycznej. Dwie nowe maszyny to jednak nie wszystko. Nasz 5 letni ploter HP wymieniliśmy na nowy ploter latexowy Ricoh Pro L4130. To jednak też nie wszystko. Pojawiło się wiele nowych drobnych urządzeń: nowa gilotyna, nowa automatyczna bigówka Duplo i wiele innych.

Maksymalny format na jakim można drukować to 320×450 mm (max. powierzchnia zadruku to 314×444 mm).
Maszyna drukuje kolorami CMYK i posiada własną tablicę konwersji kolorów Pantone i RGB. W swojej ofercie mamy wszystkie dostępne na rynku polskim papiery do druku cyfrowego o gramaturach od 100 do 350g/m2.

Jeśli masz jakieś pytanie napisz je poniżej a odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Studiouh.com Sp. z o.o.
ul. Puławska 233 lok. B5 Czynne: pn. – pt. 9.00-17.00 tel. 509928504, 501584332
UWAGA! w piątek 31 maja drukarnia zamknięta.