Naklejki One Way Vision – Jak przygotować plik

Folia One Way Vision to folia perforowana, która po zadrukowaniu i naklejeniu na witrynę daje efekt półprzepuszczalności.

Naklejki One Way Vision to idealne rozwiązanie jeśli chcesz okleić witrynę, okno w pokoju dziecięcym czy szybę pojazdu.

Możesz zamówić dowolny format naklejki. Jedynym ograniczeniem jest szerokość rolki podłoża: 137 cm.

Folię docinamy do formatu (wyłącznie pod kątem prostym).

Czas oczekiwania na wydruki one way vision to minimum kilka godzin. Najczęściej są one gotowe do odbioru następnego dnia od momentu przyjęcia zamówienia. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od powierzchni zadruku.

Jak przygotować plik

Do druku wielkoformatowego najlepszy będzie plik w formacie PDF (zrastrowany). Alternatywny format to pliki w formacie JPG lub PDF.

Prace przeznaczone do druku wielkoformatowego powinny być przygotowane w formacie docelowym (skala 1:1). Jeśli potrzebujemy obkleić witrynę rozmiaru 100 na 200cm to w takim też rozmiarze trzeba przygotować plik. Minimalna rozdzielczość to 150dpi idealnie aby to było 300dpi.

Wszystkie elementy w pliku powinny być zapisane w przestrzeni barwnej CMYK.

Plik powinien być „spłaszczony” – nie powinien zawierać masek, warstw, kanałów, itp. Teksty powinny być zamienione na krzywe.

Naklejki One Way Vision można zamówić naklejek wielkoformatowych. Kliknij aby dowiedzieć się więcej, wyliczyć cenę i złożyć zamówienie.

 

Mogą Cię również zainteresować:

Naklejki na słoiki

Naklejki na słoiki

Dzięki własnym naklejkom słoki ze sprzedawaną żywnością mogą być nie tylko praktyczne ale też wyglądać bardzo profesjonalnie. W Studiouh można je wydrukować już w bardzo małych nakładach.

Czytaj więcej
Naklejki ze złoceniem – jak przygotować do druku

Naklejki ze złoceniem – jak przygotować do druku

Naklejki ozdobione złotą folią podkreślą wartość każdego produktu i warto w nie zainwestować. Pokazujemy jak przygotować plik dla takich naklejek i jak złożyć zamówienie.

Czytaj więcej
Jeśli masz jakieś pytanie napisz je poniżej a odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Studiouh.com Sp. z o.o.
ul. Puławska 233 lok. B5 Czynne: pn. – pt. 9.00-17.00 tel. 509928504, 501584332
UWAGA! w piątek 31 maja drukarnia zamknięta.