Koszulki na 15 lat Studiouh

Koszulki na 15 lat Studiouh

 

15 lat minęło jak jeden dzień. Aby to uczcić chcemy rozdać naszym klientom koszulki, bardzo dużo koszulek bo bardzo wielu klientów przewinęło się przez te 15 lat.

Zdobywanie koszulek, krok po kroku

 1. Aby dostać koszulkę trzeba wydać w Studiouh.com 300zł lub więcej (liczy się kwota netto bez VAT);
 2. Promocja rozpoczyna się 25 lipca 2014 roku i trwa do czasu aż nam się skończą koszulki;
 3. Nie trzeba złożyć jednego zamówienia na 300zł. Można tę kwotę zebrać w kilku zamówieniach;
 4. Co tydzień w piątek będziemy sprawdzać komu już należy się koszulka; Pierwsze takie sprawdzenie nastąpi 1 sierpnia, potem 8 sierpnia itd.
 5. Jeśli należy ci się koszulka, zadzwonimy do Ciebie aby ustalić rozmiar i sposób dostawy oraz oczywiście porozmawiać o dawnych czasach (nie trzeba będzie odpowiadać na żadne pytania);
 6. Jeśli już dostałeś(aś) jedną koszulkę, możesz od nowa zbierać na nową (ponownie trzeba złożyć zamówienia na co najmniej 300zł);
 7. Jeśli w danym tygodniu jeszcze nie dostałeś koszulki, twoje zamówienia będą liczone w kolejnym tygodniu i następnych.
 8. Aby nie było wątpliwości co do daty zamówień przyjmujemy, że liczy się data wystawienia faktury.

Przykłady

 1. Firma „Kochamy Studiouh” złożyła w środę 30 lipca zamówienie za 320zł. W piątek 1 sierpnia nasz konsultant dzwoni aby umówić dostarczenie koszulki. Firma od kolejnego tygodnia może już starać się o drugą koszulkę;
 2. Firma „Studiouh 4ever” zamówiła we wtorek zamówienie za 123zł a w czwartek zamówienie za 210zł. W piątek już jest uzbierane na koszulkę, której dostawę umówi nasz konsultant;
 3. Firma „Studiouh dla każdego” zamówiła za 137zł w środę i za 182zł we wtorek w kolejnym tygodniu. W piątek w drugim tygodniu należy się koszulka.

Ale co ja mam zamówić

Można by długo wymieniać. Gorąco polecamy nasze najnowsze wizytówki szczególnie DREAM CARD, DREAM COLOR i TEKTVRA. Są to dostępne tylko w Studiouh wizytówki dla wymagających. Możesz być pewien, że zrobią nie tylko wrażenie ale też każdy kto taką wizytówkę dostanie pokaże ją wielu osobom.

Polecamy naklejki. Wykonujemy naklejki w małym nakładzie. Zarówno malutkie kilku centymetrowe jak i wielkie do naklejenia na ścianę. Naklejki mogą być proste lub wycinane laserem w dowolny kształt. Mogą być wydrukowane na papierze, folii lub folii samoprzylepnej.

Produktów mamy bardzo wiele, zarówno jeśli chodzi o druk cyfrowy, druk wielkoformatowy, offsetowy oraz obróbkę laserem.

Ale jak to zrobić

Jesteśmy profesjonalną drukarnią dla wymagających profesjonalistów. Przeczytaj nasze poradniki jak przygotować plik do druku.

Jeśli cały czas masz wątpliwości skontaktuj się z nami.

Przeczytaj więcej:

We wrześniu nowy kolor koszulek

Byliśmy pionierami czyli początki Studiouh

 

 

 

Jeśli masz jakieś pytanie napisz je poniżej a odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Studiouh.com Sp. z o.o.
ul. Puławska 233 lok. B5 Czynne: pn. – pt. 9.00-21.00 tel. 509928504, 501584332

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress