Byliśmy pionierami

Jesteśmy z wami już od 15 lat! Przez ten czas, zdążyliśmy już wiele zdziałać, dzięki czemu Studiouh.com jest drukarnią cyfrową z absolutnego topu! Jednak mało kto wie, że byliśmy jedną z pierwszych tego typu drukarni w kraju.

Studiouh byliśmy pionierami

Zobacz na zdjęciu pierwszą, pionierską ekipę Studiouh. Wiele osób już z nami nie pracuje ale cały czas o nich pamiętamy a oni o nas.

Wszystko miało swój początek w 1999 roku. Pomysł na otwarcie Studiouh.com przyjechał z daleka, bo aż z zamglonego Londynu, gdzie przebywał jeden z współzałożycieli drukarni Piotr Pakier. Wówczas druk cyfrowy skutecznie podbijał Wielką Brytanię, a w Polsce tak naprawdę, mało kto wiedział o jego istnieniu. „Po powrocie z Anglii, stwierdziłem, że spróbujemy zrobić coś nowego, czego jeszcze w naszym kraju nie było i stąd się wziął pomysł na otworzenie drukarni cyfrowej”- mówi Piotr.

Jednak nie wszystko było takie proste, jak na początku by się mogło wydawać. Wejście z taką nowością na rynek, wiązało się promocją na szeroką skalę, tak, aby klienci wiedzieli więcej na temat druku cyfrowego, a w czasach druku offsetowego nie było to wcale łatwe. Stąd też, organizowaliśmy liczne pokazy w drukarni, współpracowaliśmy z prasą i innymi mediami, w tym z Gazetą Wyborczą, czy portalem Interia.pl.

Jak widać, to wszystko się opłaciło. Dziś wspólnie z wami możemy się cieszyć z wzajemnej współpracy i liczyć na to, że kolejne 15 lat będzie układało się równie pomyślnie.

Jeśli chcesz świętować z nami 15 lecie firmy dowiedz się jak możesz dostać rocznicową koszulkę.

Jeśli masz jakieś pytanie napisz je poniżej a odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Studiouh.com Sp. z o.o.
ul. Puławska 233 lok. B5 Czynne: pn. – pt. 9.00-17.00 tel. 509928504, 501584332
UWAGA! w piątek 31 maja drukarnia zamknięta.