Wizytówki TEKTURA

złod 47,80 zł za komplet 40szt
Edytuj zamówienie
Zamów w ciągu:
DARMOWA dostawa:
Warszawa: wtorek, 5go
Reszta Polski: środa, 6go
Pilna
praca?
Zadzwoń
509928504

Dziś wybierz jedyne w swoim rodzaju wizytówki tekturowe. Wydrukowane na ekologicznej tekturze na pewno nie umkną uwadze Twoich klientów.

WIZYTÓWKI Z TEKTURY?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się co dzieje się z Twoją wizytówką wręczoną klientowi? Teraz nie musisz już o tym myśleć. Tekturowa wizytówka na pewno nie zginie. Co więcej, jest tak niezwykła, że możesz być pewien, że zobaczy ją wiele osób.

Wizytówki są „nadrukowane” na ekologicznej tekturze grubości 1mm. Zadrukowana strona pokryta jest folią matową dla uzyskania idealnej powierzchni.

Komplet tekturowych wizytówek to 40 sztuk, tyle ile mieści się w naszym eleganckim pudełeczku.

Wizytówki drukujemy w formatach:

  • 90×50 mm
  • 85×55 mm

Tekturowe wizytówki mogą być zadrukowane z jednej strony.

Polecamy wybranie dodatkowego uszlachetnienia w postaci zaokrąglonych rogów. W takim wypadku pamiętaj jednak aby przygotowanych projekt nie zawierał istotnych elementów (np. tekstów) zbyt blisko krawędzi.

Jak to jest zrobione

To nasza słodka tajemnica. Możemy jedynie powiedzieć, że bazą wizytówki jest ekologiczna matowa tektura. Produkcja takiej wizytówki jest bardzo skomplikowana. Wykorzystujemy specjalną folię, która zapewnia wysoką jakość druku a jednocześnie uwypukla naturalną strukturę tektury. Zadrukowana wizytówka jest prasowana na gorąco a następnie wycinana.

Zamówienie jest bardzo proste

Kliknij guzik „Edytuj zamówienie” aby przejść do edytora. Dołącz plik, wybierz ilość kompletów, rozmiar wizytówki oraz czy ma być jedno czy dwustronna. Kliknij „Zamów”.

Twoje zamówienie trafi automatycznie do naszego systemu. Po sprawdzeniu przez nasze konsultantki trafi bezpośrednio do drukarni, a następnie do zautomatyzowanej introligatorni.

Dzięki naszemu systemowi obsługi drukarni masz stały wgląd do swojego zamówienia. Dodatkowo otrzymasz mailowe i SMS-owe powiadomienia o statusie realizacji.

Czas realizacji

Wizytówki tekturowe realizujemy w ciągu jednego dnia roboczego.

Dostawa

Wizytówki dostarczymy do Twojego biura/domu GRATIS!

Swoje wizytówki możesz także odebrać osobiście w naszym biurze na ul. Puławskiej 233 lok. B5, w godzinach od 8.00 do 23.00.

Formy płatności

  • płatność on-line (system platnosci.pl)
  • przedpłata na konto (przed realizacją zlecenia)
  • pobranie (płatne kurierowi) – UWAGA!!! Wysyłka za pobraniem kosztuje 26zł
  • przelew 21 dni (po podpisaniu umowy o rozliczeniach bezgotówkowych)
  • gotówka i karta płatnicza (przy odbiorze osobistym w drukarni)
Zapoznaj się z naszymi poradami dotyczącymi przygotowania pliku do druku cyfrowego: Sprawdź, jak łatwo przygotować wizytówkę w Photoshopie: Nie masz projektu wizytówki? Chętnie przygotujemy go dla Ciebie. Nasze studio graficzne zrealizuje wszystkie Twoje pomysły. Aby wysłać zapytanie kliknij tutaj >>>
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące naszych tekturowych wizytówek, sposobu składania zamówienia, sposobu płatności itd. Skontaktuj się z nami. Zawsze udzielimy ci pomocy.

Fotoobraz 30x40 gratis w Studiouh.com

Nieustający Dzień Darmowej Dostawy w Studiouh

Z naszym logo 20% taniej

Bezwarunkowa Gwarancja Jakości

Dlaczego drukować w Studiouh.com

Kolory wizytówek DREAM CARD I DREAM COLOR

Kolory wizytówek DREAM CARD I DREAM COLOR

Wizytówki DREAM CARD i DREAM COLOR to unikalny produkt Studiouh. Wielowarstwowe wizytówki na bazie kolorowego kartonu. Wizytówki DREAM CARD są z obu stron białe. Kolorowa warstwa jest w środku i widać ją jedynie na krawędzi. Wizytówki DREAM COLOR składają się z dwóch warstw, białej i kolorowej. To naprawdę unikalne wizytówki dlatego warto przygotować dla nich specjalne projekty. Poniżej przedstawiamy przewodnik kolorystyczny dla tych, którzy chcą dopasować projekty wizytówek do kolorów znajdującego się w nich...

czytaj więcej

Najlepsze wizytówki na świecie

Najlepsze wizytówki na świecie

My już mamy najlepsze wizytówki na świecie. Już za kilka dni każdy będzie mógł takie zamówić. Czekajcie na informacje...

czytaj więcej

Jak przygotować wizytówkę?

Jak przygotować wizytówkę?

Sprawdź na jakie szczegóły techniczne należy zwracać uwagę podczas przygotowania pliku, aby końcowy efekt był profesjonalny.

czytaj więcej
Jeśli masz jakieś pytanie napisz je poniżej a odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Studiouh.com Sp. z o.o.
ul. Puławska 233 lok. B5 Czynne: pn. – pt. 9.00-17.00 tel. 509928504, 501584332