Masz pytania lub pilną pracę? Zadzwoń:
501584332, 509928504
Zamów w ciągu:
DARMOWA dostawa:
Warszawa: wtorek, 25go
Cała Polska: środa, 26go

Wizytówki TEKTURA

Dziś wybierz jedyne w swoim rodzaju wizytówki tekturowe. Wydrukowane na ekologicznej tekturze na pewno nie umkną uwadze Twoich klientów.

Wczytujemy dane...

WIZYTÓWKI Z TEKTURY?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się co dzieje się z Twoją wizytówką wręczoną klientowi? Teraz nie musisz już o tym myśleć. Tekturowa wizytówka na pewno nie zginie. Co więcej, jest tak niezwykła, że możesz być pewien, że zobaczy ją wiele osób.

Wizytówki są „nadrukowane” na ekologicznej tekturze grubości 1mm. Zadrukowana strona pokryta jest folią matową dla uzyskania idealnej powierzchni.

Komplet tekturowych wizytówek to 40 sztuk, tyle ile mieści się w naszym eleganckim pudełeczku.

Wizytówki drukujemy w formatach:

  • 90×50 mm
  • 85×55 mm

Tekturowe wizytówki mogą być zadrukowane z jednej strony.

Polecamy wybranie dodatkowego uszlachetnienia w postaci zaokrąglonych rogów. W takim wypadku pamiętaj jednak aby przygotowanych projekt nie zawierał istotnych elementów (np. tekstów) zbyt blisko krawędzi.

Jak to jest zrobione

To nasza słodka tajemnica. Możemy jedynie powiedzieć, że bazą wizytówki jest ekologiczna matowa tektura. Produkcja takiej wizytówki jest bardzo skomplikowana. Wykorzystujemy specjalną folię, która zapewnia wysoką jakość druku a jednocześnie uwypukla naturalną strukturę tektury. Zadrukowana wizytówka jest prasowana na gorąco a następnie wycinana.

Kolory wizytówek DREAM CARD I DREAM COLOR

Kolory wizytówek DREAM CARD I DREAM COLOR

Wizytówki DREAM CARD i DREAM COLOR to unikalny produkt Studiouh. Wielowarstwowe wizytówki na bazie kolorowego kartonu. Wizytówki DREAM CARD są z obu stron białe. Kolorowa warstwa jest w środku i widać ją jedynie na krawędzi. Wizytówki DREAM COLOR składają się z dwóch warstw, białej i kolorowej. To naprawdę unikalne wizytówki dlatego warto przygotować dla nich […]

Czytaj więcej
Jeśli masz jakieś pytanie napisz je poniżej a odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Studiouh.com Sp. z o.o.
ul. Puławska 233 lok. B5 Czynne: pn. – pt. 9.00-17.00 tel. 509928504, 501584332
UWAGA! w piątek 31 maja drukarnia zamknięta.