Naklejki wielkoformatowe – Jak przygotować plik

Naklejki wielkoformatowe mają prawie nieskończoną liczbę zastosowań. Umożliwiają oklejenie szyby w biurze lub w domu, drzwi, szafy. Można je naklejać na ścianę jako tapety. Można też okleić różne sprzęty (np. lodówkę) aby nadać im nowe życie.

Możesz zamówić dowolny format naklejki. Jedynym ograniczeniem jest szerokość rolki podłoża: 137 cm.

Folię docinamy do formatu (wyłącznie pod kątem prostym).

Czas oczekiwania na wydruki one way vision to minimum kilka godzin. Najczęściej są one gotowe do odbioru następnego dnia od momentu przyjęcia zamówienia. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od powierzchni zadruku.

Jak przygotować plik

Do druku wielkoformatowego najlepszy będzie plik w formacie PDF (zrastrowany). Alternatywny format to pliki w formacie JPG lub PDF.

Prace przeznaczone do druku wielkoformatowego powinny być przygotowane w formacie docelowym (skala 1:1). Jeśli potrzebujemy obkleić witrynę rozmiaru 100 na 200cm to w takim też rozmiarze trzeba przygotować plik. Minimalna rozdzielczość to 150dpi idealnie aby to było 300dpi.

Wszystkie elementy w pliku powinny być zapisane w przestrzeni barwnej CMYK.

Plik powinien być „spłaszczony” – nie powinien zawierać masek, warstw, kanałów, itp. Teksty powinny być zamienione na krzywe.

Jeśli bardzo ważny jest dokładny rozmiar, do milimetra wtedy w pliku trzeba umieścić pasery czyli drobne kreski w rogach oznaczające, w którym miejscu ma być przycięta naklejka.

Kliknij aby dowiedzieć się więcej, wyliczyć cenę i złożyć zamówienie.

 

Jeśli masz jakieś pytanie napisz je poniżej a odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Studiouh.com Sp. z o.o.
ul. Puławska 233 lok. B5 Czynne: pn. – pt. 9.00-17.00 tel. 509928504, 501584332
UWAGA! w piątek 31 maja drukarnia zamknięta.