Kartki świąteczne – dowolny kształt

ALA
Zamów w ciągu:
DARMOWA dostawa:
Warszawa: wtorek, 25go
Reszta Polski: środa, 26go
Pilna
praca?
Zadzwoń
509928504

Możesz skorzystać z naszych propozycji – pliki, które pomogą Ci w przygotowaniu projektu znajdziesz w zakładce „jak przygotować plik”. Mamy dla Ciebie kilka gotowych propozycji kartek: – kartkę w formacie 140×300 mm (po złożeniu 140×100 mm) z wyciętym motywem choinki – 3 wzory kartek w formacie 420×99 mm (po złożeniu DL). Pobierz je i umieść na nich swoją grafikę. Możesz także zamówić kartkę w dowolnym formacie, z dowolnym wzorem do wycięcia.Drukujemy na arkuszach SRA3. Maksymalna powierzchnia zadruku to 444×314 mm.
Kartki możesz wydrukować na papierach białych i ivory, matowych i błyszczących, gładkich i ozdobnych, w gramaturach od 200g do 350g.
Kartki możesz wydrukować jednostronnie lub dwustronnie*, w pełnym kolorze lub czarno-białe. *Dwustronnie drukujemy na papierach do 300g.
Polecamy kartki wycinane laserowo. Możesz zamówić także tradycyjne kartki, bez wycinania laserowego. Kartki mogą być cięte do formatu lub bigowane. Kartki możemy zabezpieczyć folią błyszczącą lub matową. Dodatkowo oferujemy zaokrąglenie rogów. Może ono mieć promień 6 mm lub 3,5 mm. Pamiętaj, aby nie umieszczać tekstów ani grafiki zbyt blisko krawędzi – podczas zaokrąglania rogów mogą one zostać ścięte.
Kartki są gotowe do odbioru najczęściej w ciągu kilka godzin od przyjęcia zamówienia lub następnego dnia (w zależności od nakładu i rodzaju wykończenia).Foliowanie wydłuża czas realizacji zamówienia – kartki foliowane są gotowe najwcześniej następnego dnia od momentu przyjęcia zamówienia (max. 2 dni).
Zapoznaj się z naszymi poradami dotyczącymi przygotowania pliku do druku cyfrowego:Zobacz jak przygotować wykrojnik do cięcia laserowego >>>

Fotoobraz 30x40 gratis w Studiouh.com

Nieustający Dzień Darmowej Dostawy w Studiouh

Z naszym logo 20% taniej

Bezwarunkowa Gwarancja Jakości

Dlaczego drukować w Studiouh.com

Jeśli masz jakieś pytanie napisz je poniżej a odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Studiouh.com Sp. z o.o.
ul. Puławska 233 lok. B5 Czynne: pn. – pt. 9.00-17.00 tel. 509928504, 501584332
UWAGA! w piątek 31 maja drukarnia zamknięta.