Zaproszenia

ALA
Zamów w ciągu:
DARMOWA dostawa:
Warszawa: wtorek, 25go
Reszta Polski: środa, 26go
Pilna
praca?
Zadzwoń
509928504

Jesteśmy niezastąpieni kiedy potrzebujesz pilnie wydrukować kilkadziesiąt sztuk zaproszeń - na dziś, na jutro... Możesz zamówić zaproszenia ciete do foramtu, bigowane a nawet cięte laserowo - o nieregularnych kształtach.

Zaproszenia możemy wydrukować w dowolnie wybranym przez Ciebie formacie. Jedynym ograniczeniem są tutaj wymiary arkusza, na którym drukujemy: 314×444 mm.
Zaproszenia możesz wydrukować na dowolnym papierze, począwszy od papierów gładkich, białych i ivory, w gramaturze od 200g do 300g, a skończywszy na papierach ozdobnych.
Zaproszenia mogą być kolorowe lub czarno-białe, drukowane jednostronnie lub dwustronnie.
Jeśli Twoje zaproszenie jest czarno-białe, ale zawiera zdjęcia lub grafikę, polecamy druk kolorowy – czerń będzie wtedy głębsza.
Możesz zamówić zaproszenia przycinane do formatu lub bigowane (zginane).Aby Twoje zaproszenia lepiej się prezentowały, a przy tym były trwalsze, możemy je dodatkowo zafoliować.
Do wyboru masz folię matową lub błyszczącą. Składając zamówienie zwróć uwagę na to, iż folia matowa sprawia, że kolory są mniej intensywne, natomiast folia błyszcząca dodaje barwom nasycenia.
Możesz zamówić także zaokrąglenie rogów o promieniu 3,5 lub 6 mm. Pamiętaj, aby nie umieszczać tekstów ani grafiki zbyt blisko krawędzi – podczas zaokrąglania rogów elementy te mogą zostać ścięte.

Chętnie wykonamy projekt Twojego zaproszenia – skontaktuj się w tej sprawie z naszym studiem graficznym.
Zaproszenia bez folii są gotowe do odbioru najczęściej w ciągu kilku godzin od momentu przyjęcia zamówienia, ewentualnie następnego dnia (w zależności od nakładu). Zaproszenia foliowane są gotowe najczęściej następnego dnia po przyjęciu zamówienia.
Czas realizacji zaproszeń foliowanych zależy nie tylko od nakładu, ale też od intensywności kolorów zastosowanych w projekcie – im ciemniejsze kolory, tym dłuższy czas oczekiwania (maksymalnie 3 dni).
Zapoznaj się z naszymi poradami dotyczącymi przygotowania plików do druku cyfrowego:

Fotoobraz 30x40 gratis w Studiouh.com

Nieustający Dzień Darmowej Dostawy w Studiouh

Z naszym logo 20% taniej

Bezwarunkowa Gwarancja Jakości

Dlaczego drukować w Studiouh.com

Jeśli masz jakieś pytanie napisz je poniżej a odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Studiouh.com Sp. z o.o.
ul. Puławska 233 lok. B5 Czynne: pn. – pt. 9.00-17.00 tel. 509928504, 501584332
UWAGA! w piątek 31 maja drukarnia zamknięta.