Jak przygotować projekt naklejki?

Możesz skorzystać z naszych wzorów lub przygotować własny projekt. Jedynym ograniczeniem jest format na którym drukujemy – 450x320mm, o maksymalnej powierzchni zadruku 444x314mm.

Plik do druku powinien być przygotowany w rozdzielczości 300dpi, w formacie pdf, ai, tiff, cdr, jpg… Sposób przygotowania projektu uzależniony jest od rodzaju naklejek, które chcesz zamówić.

Jeśli chcesz zamówić naklejkę o dowolnym kształcie i sam przygotowujesz wykrojnik, musisz przesłać do nas naklejki rozłożone na arkuszu 450x320mm (z uwzględnieniem, że pole zadruku maszyny wynosi 444x314mm) a do tego odpowiednio przygotowany wykrojnik (także na naszym arkuszu – 450x320mm).
Linie wykrojnika powinny być oznaczone kolorem czerwonym i mieć grubość włosową (0,001 mm).
Wykrojnik może być przygotowany w oddzielnym pliku bądź w osobnej warstwie w pliku. Ważne, aby wykrojnik był przygotowany jako grafika wektorowa (np. programy Corel, Adobe Ilustrator).
Twój projekt do druku i wykrojnik mogą być zapisane w jednym pliku (ai, cdr, innd) – pod warunkiem, że wykrojnik będzie zapisany na osobnej warstwie, którą podczas wypuszczania do druku można wyłączyć jednym kliknięciem.
Przy generowaniu pdf-a należy pamiętać, że na pierwszej stronie powinna znajdować się treść do druku, na drugiej sam wykrojnik bez innych dodatkowych elementów.
Projekt może też być zapisany jako dwa osobne pliki, odpowiednio nazwane: druk i wykrojnik.

Bardzo chętnie przygotujemy dla Ciebie wykrojnik Twojej naklejki – zamów go w naszym studiu graficznym.

Jeśli chcesz zamówić naklejki nacinane laserowo z przygotowanego przez nas wykrojnika (nasze gotowe wzory mają określone kształty i formaty: okrągłe, w kształcie elipsy, z zaokrąglonymi rogami) wystarczy jeśli prześlesz nam pojedynczy użytek ze spadami 1.5 mm, a my sami rozłożymy naklejki na arkuszu.

Jeśli chcesz zamówić naklejki tradycyjnie rycowane pod kątem prostym – wystarczy przesłać do nas pojedynczy użytek, a my sami rozłożymy naklejki na arkuszu. Możesz też przesłać nam naklejki rozłożone na naszym arkuszu: 320x450mm (z uwzględnieniem, że pole zadruku maszyny wynosi 444x314mm).

Zobacz przykładowe projekty z wykrojnikiem:
naklejka kwiatek 100×100

PRZEJDŹ DO ZAMÓWIENIA >>>

Drukujemy na laserze TROTEC.

Jeśli masz jakieś pytanie napisz je poniżej a odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Studiouh.com Sp. z o.o.
ul. Puławska 233 lok. B5 Czynne: pn. – pt. 9.00-17.00 tel. 509928504, 501584332

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress