Jak przygotować projekt naklejki?

Naklejki jakie oferujemy mogą mieć maksymalny rozmiar 420 na 290mm. Możesz przygotować naklejki prostokątne (z ostrymi lub zaokrąglonymi rogami) lub naklejki okrągłe. Możliwe jest też przygotowanie naklejek w dowolnym kształcie. Wtedy jednak należy przygotować własny wykrojnik.

Plik do druku powinien być przygotowany w rozdzielczości 300dpi, w formacie pdf (ew. możliwy jest projekt w formacie jpg lub tiff). Sposób przygotowania projektu uzależniony jest od rodzaju naklejek, które chcesz zamówić.

Projekt naklejki powinien być trochę większy niż docelowa naklejka. Należy też uwzględnić obszar bezpieczny czyli wszelkie napisy i ważne elementy graficzne powinny być odsunięte ok. 3 mm od krawędzi naklejki.

Kliknij tutaj aby zamówić naklejki okrągłe lub zrobić wycenę.

Kliknij tutaj aby zamówić naklejki kwadratowe lub zrobić wycenę.

Słowniczek:

  • Spady – Jest to ta część, która będzie odcięta (znajduje się na zewnątrz linii cięcia). Plik z projektem powinien zawierać to co znajduje się w obszarze spadów ale powinno to być tylko tło. Zadrukowujemy te odcinane fragmenty aby naklejka była pokryta kolorem aż do krawędzi, bez białych pasków.
  • Obszar bezpieczny – Jest to obszar, który znajdzie się na naklejce ale znajduje się blisko krawędzi. W tym obszarze powinniśmy umieścić tylko tło. Nie powinno tam być napisów, ramek ani ważnych elementów graficznych. Najlepiej zastosować obszar bezpieczny 3mm.
Jeśli masz jakieś pytanie napisz je poniżej a odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Studiouh.com Sp. z o.o.
ul. Puławska 233 lok. B5 Czynne: pn. – pt. 9.00-17.00 tel. 509928504, 501584332