Studiouh wspiera demokratyczny klub sportowy AKS ZŁY

Mamy przyjemność pochwalić się nieskromnie, że od jesieni 2017 roku drukarnia Studiouh wspiera w rozwoju wyjątkową społeczno-kulturalną inicjatywę sportową – klub piłkarski AKS ZŁY. Naszym ulubieńcom zapewniamy ze swojej strony wsparcie poligraficzne w postaci materiałów promocyjnych i kreatywnych biletów wejściowych na mecze.

Bilety na mecz 17 marca

Już w sobotę 17.03 o godzinie 16:30 odbędzie się mecz o mistrzostwo B Klasy. Zapraszamy wszystkich na powitanie rundy i pożegnanie zimy, na Don Pedro Arenę przy ul. Kawęczyńskiej 44.

Będzie to pierwszy mecz tej wiosny. Do wykonania biletów użyliśmy papieru REMAKE. Jest to papier upcyclingowy, który zawiera 25% przetworzonych odpadów skór z produkcji pasków, torebek, odzieży czy butów.

Czym jest AKS ZŁY?

To zespół pozytywnych osobistości otwartych na ludzi, rozwijający pod swoimi skrzydłami kobiecą i męską drużynę piłkarską. „To klub stworzony przez kibiców, całkowicie i bezpośrednio zarządzany przez stowarzyszenie, w skład którego wchodzą sympatycy, działacze, ale też sportowcy i trenerzy”

Jeśli masz jakieś pytanie napisz je poniżej a odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Studiouh.com Sp. z o.o.
ul. Puławska 233 lok. B5 Czynne: pn. – pt. 9.00-17.00 tel. 509928504, 501584332