MOHAWK Superfine – zamów darmową próbkę

Od zeszłego roku w naszej ofercie znajduje się papier MOHAWK Superfine. Papier ten powstał w 1946 roku i od tej pory jest uznawany za wzór jakości. Niektórzy twierdzą, że jest to najlepszy papier na świecie. Słyszałem o tym papierze wiele lat temu i zawsze byłem go bardzo ciekaw. No bo co to znaczy, że jest najlepszy na świecie? Wszystkie papiery jakie posiadamy są najwyższej jakości. Jednak MOHAWK jest specjalny. Ma idealną sztywność, nie jest za wiotki i nie jest za sztywny. Ma idealny kolor, nie jest za biały i nie jest za żółty. Ma idealną fakturę, nie jest zbyt gładki i zbyt szorstki. Jest po prostu synonimem klasycznej elegancji. Nie da się tego pokazać na zdjęciu ale każdy kto weźmie w rękę np. wizytówki wydrukowane na różnych papierach i te wydrukowane na MOHAWKU od razu wie, że te ostatnie są o klasę lepsze.

MOHAWK Superfine w Studiouh

Wizytówki MOHAWK można zamówić w Studiouh, np. tutaj.

Poniżej film przygotowany przez producenta gdzie można się dowiedzieć więcej o historii, sposobie produkcji i jakości tego wspaniałego papieru.

 

The Heritage of Mohawk Superfine from Mohawk on Vimeo.

 

Jeśli chcesz sam sprawdzić jak wygląda najlepszy papier na świecie wypełnij formularz poniżej. Prześlemy ci Próbki wizytówek wydrukowanych na papierze MOHAWK Superfine.

  • Istnieje możliwość wysłania do paczkomatu. Jeśli taka wysyłka jest wygodniejsza proszę podać adres paczkomatu w polu "Dodatkowe informacje" poniżej.

Jeśli masz jakieś pytanie napisz je poniżej a odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Studiouh.com Sp. z o.o.
ul. Puławska 233 lok. B5 Czynne: pn. – pt. 9.00-21.00 tel. 509928504, 501584332

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress