Launch! – czyli o tym, jak być drukarnią internetową bez internetu

Ikonka Launch - drukarnia internetowa bez internetuJest rok 1999. Przełom wieku. Choć internet już istniał od jakiegoś czasu, to większość z nas jeszcze nie miała do niego dostępu, a jeśli już miała, to pewnie nie była zbyt zadowolona z jego szybkości. Jak zatem można było prowadzić drukarnię internetową w takich czasach? Odpowiedź jest prosta i kryje się pod jednym słowem – Launch!

Idea drukarni internetowej powstała z myślą o sprawnej i szybkiej obsłudze klienta, a co za tym idzie, w trosce o oszczędność jego czasu i pieniędzy. Dzisiaj, w dobie internetu, nie jest to zbyt trudne zadanie. Jednak jeszcze 15 lat temu, kiedy internet w Polsce ledwie raczkował, było to nie lada wyzwanie. Zdecydowaliśmy się je podjąć i co najważniejsze, udało nam się jemu podołać.

Aby nasi klienci mogli wtedy odczuć komfort, jaki płynie ze składania zamówień przez internet, ale tego internetu nie mając, stworzyliśmy innowacyjny system składania zamówień Launch! Jak on działał? To bardzo proste. Za pomocą specjalnej aplikacji, którą rozdawaliśmy naszym klientom, pliki z zamówieniem wysyłało się przez modem, po czym trafiały na nasz serwer. A to wszystko trwało zaledwie chwilę – mniej więcej tyle, co wysłania maila. Dzięki Launch!, można było złożyć zamówienie o każdej porze dnia i nocy, 7 dni w tygodniu, mając pewność, że na drugi dzień będzie ono już gotowe do odbioru.

I tym oto sposobem, pokazaliśmy, że aby korzystać z zalet drukarni internetowej, wcale nie trzeba mieć dostępu do internetu. Wystarczyła tylko odrobina chęci i pomysłowość!

Zobaczcie jak o systemie LAUNCH! pisaliśmy na naszej najpierwszejszej stronie internetowej.

LAUNCH! na pierwszej stronie internetowej Studiouh

Jeśli masz jakieś pytanie napisz je poniżej a odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Studiouh.com Sp. z o.o.
ul. Puławska 233 lok. B5 Czynne: pn. – pt. 9.00-17.00 tel. 509928504, 501584332
UWAGA! w piątek 31 maja drukarnia zamknięta.