Oprawa miękka 50gr

Najwyższej jakości wydruk to nie wszystko aby nasze dokumenty wyglądały profesjonalnie. Dodatkowym niezbędnym elementem jest profesjonalna oprawa. Dostępne są 4 podstawowe rodzaje oprawy (oczywiście także w studiouh):

  • Oprawa zeszytowa – Są to kartki złożone na pół i zszyte zszywką. Jest dobra dla kilkustronicowych ulotek ale dla większych dokumentów nie wygląda zbyt dobrze.
  • Oprawa sprężynkowa – Można w ten sposób oprawiać dokumenty grubsze, nawet do kilkuset stron. Nawet jednak najlepiej wykonana, oprawa taka wygląda „tanio”. Dokumenty są trwałe jednak np. trudne w przechowywaniu (sprężynka jest grubsza niż cały dokument).
  • Oprawa twarda – Jest to najbardziej elegancki sposób oprawy. Jest jednak drogi i często zbyt elegancki.
  • Oprawa miękka – Kartki są oprawione w papierową okładkę ze sztywniejszego papieru. Ten rodzaj oprawy nadaje się zarówno do prostych dokumentów jak i eleganckich publikacji. Można tak oprawiać cienkie „ulotki” oraz grube „książki” (do kilku centymetrów)

Jak widać oprawa miękka jest najbardziej uniwersalnym sposobem nadania Twoim dokumentom profesjonalnego wyglądu. Dlatego też w Studiouh postanowiliśmy aby była to oprawa najbardziej dostępna dla wszystkich klientów. Począwszy od 2 kwietnia 2013 zmniejszamy cenę wykonania oprawy miękkiej 8 krotnie, do 50gr (poprzednio 4zł). Zmniejszamy też minimalkę na 5zł (poprzednio 10zł).

Aby złożyć zamówienie na dokument w oprawie miękkiej skorzystaj z naszego dedykowanego formularza (nie zapomnij wybrać oprawy miękkiej jako sposobu wykończenia).

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami.

UWAGA!!! Przedstawione powyżej ceny dotyczą jedynie wykonania oprawy miękkiej. Należy do nich doliczyć cenę druku i papieru.

Jeśli masz jakieś pytanie napisz je poniżej a odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Studiouh.com Sp. z o.o.
ul. Puławska 233 lok. B5 Czynne: pn. – pt. 9.00-17.00 tel. 509928504, 501584332