Czas wolny ze Studiouh czyli napoje personalizowane

W ostatni weekend całą Studiouhową ekipą udaliśmy się na wyjazd szkoleniowo integracyjny do Drohiczyna nad Bugiem. Wyjazd  był tak intensywny, że opowiadać można by było godzinami. Jedliśmy pyszne jedzenie (cały czas), piliśmy pyszne napoje, graliśmy w rzutki, oglądaliśmy gwiazdy, potem wschód słońca, nurkowaliśmy w jeziorku, weszliśmy na górę zamkową a na koniec pojechaliśmy na lody do Siedlec.

Podstawowym jednak tematem wyjazdu był druk cyfrowy. Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie wymyślili nowego produktu specjalnie na tę okazję. Ten produkt to naklejki na puszki z napojami (np. piwo). Jeśli organizujecie własny wyjazd, imprezę lub spotkanie, możecie go urozmaicić korzystając z naszych naklejek.

zamów własne naklejki

Napoje z takimi naklejkami naprawdę bardzo się sprawdzają. Zobaczcie poniżej.

Teraz każdy pewnie zastanawia się, jak sam mógłby zrobić takie wspaniałe naklejki dla siebie. Nie ma nic prostszego. Przygotowaliśmy dla was specjalny produkt.

zamów własne naklejki

Naklejki mają rozmiar 140 na 208mm i pokrywają całą powierzchnię dużej puszki. Sprzedajemy je w zestawach po 48 sztuk. Poniżej możecie ściągnąć plik z przykładowym projektem naklejki w formacie photoshop.

Przykładowy projekt naklejki

UWAGA!!! Przez najbliższe 2 tygodnie, do dnia 9 października naklejki na piwo sprzedajemy z 20% zniżką!!!

 

Jeśli masz jakieś pytanie napisz je poniżej a odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Studiouh.com Sp. z o.o.
ul. Puławska 233 lok. B5 Czynne: pn. – pt. 9.00-17.00 tel. 509928504, 501584332
UWAGA! w piątek 31 maja drukarnia zamknięta.