Zamów w ciągu:
DARMOWA dostawa:
Warszawa: wtorek, 9go
Cała Polska: środa, 10go

Bilety ekonomiczne

Najprostsze i najtańsze bilety przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania.

Sprawdź cenę lub zamów Więcej

Bilety piaskowe

Jedyne w swoim rodzaju bilety na koncert, zawody sportowe lub inne wydarzenie. Bilety z folią piaskową zostaną z pewnością zauważone.

Sprawdź cenę lub zamów Więcej

Bilety czarne

Czarny druk na czarnym kartonie jest magiczny. Taki bilet ludzie będą pamiętać dłużej niż wydarzenie, na które zaprasza.

Sprawdź cenę lub zamów Więcej

Bilety złote

Na specjalne okazje, kiedy bilet wyjątkowy, świetny i najlepszy są niewystarczający. Wtedy wiesz, że potrzebny jest BILET ZŁOTY

Sprawdź cenę lub zamów Więcej

Bilety

Bilet to prosta rzecz. Kartka papieru z nazwą, datą i adresem. Jeśli jednak sami przygotowujemy jakieś wydarzenie, poświęcamy mu swój czas i oddajemy całe serce to chcemy aby także bilet był wyjątkowy.

W Studiouh.com mamy w ofercie różne bilety, prostsze i bardziej wyrafinowane. Wszystkie są świetnej jakości. Nawet jeśli zamówisz bilet ekonomiczny będzie on wystarczającej jakości aby ktoś mógł go zachować na lata jako pamiątkę.

Zacznijmy od początku. Czy bilety ekonomiczne są bardzo zwykłe? Tak ale są też świetnie wydrukowane na świetnym papierze. Kolory są żywe i nasycone (jak zawsze w Studiouh). Nie tylko nie będziesz się ich wstydzić ale będziesz z nich bardzo dumny. Dalej mamy bilety foliowane. Mogą być pokryte folią matową, błyszczącą, aksamitną folią soft touch. Przede wszystkim jednak jesteśmy dumni z folii piaskowej. Jest matowa i szorstka w dotyku. Każdy kto dotknie takiego biletu będzie zaskoczony i zapamięta go na długo. Są jeszcze bilety czarne. Osoby, które widziały nasze bilety najbardziej je wspominają. Są trochę magiczne. Czasem nic nie widać a czasem wszystko widać wyraźnie. No i na koniec bilety złote. Przychodzi taka sytuacja kiedy np. twoja drużyna gra o awans do wyższej ligi. Wtedy wiesz, że jedyny możliwy bilet na taki mecz to bilet złoty.

Dlaczego drukować w Studiouh.com

Złote bilety „2xAWANS” – jak powstały

Złote bilety „2xAWANS” – jak powstały

Jak wiecie lub nie wiecie Studiouh jest jednym ze sponsorów pierwszego w Polsce demokratycznego klubu AKS ZŁY. Zły powstał 3 lata temu jako pomysł grupy przyjaciół a dziś odniósł historyczny sukces. 19 maja drużyna żeńska awansowała do III ligi. Dwa tygodnie później 2 czerwca wspaniałym wynikiem 7:1 awans do A klasy wywalczyła drużyna męska. Niedzielny mecz był wyjątkowy. Liczba kibiców osiągnęła 650 osób. My w Studiouh też dołożyliśmy swoją maleńką cegiełkę i przygotowaliśmy specjalny bilet. Jak wiadomo...

czytaj więcej
Jeśli masz jakieś pytanie napisz je poniżej a odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Studiouh.com Sp. z o.o.
ul. Puławska 233 lok. B5 Czynne: pn. – pt. 9.00-21.00 tel. 509928504, 501584332

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress