Naklejki na puszki

złdo 9X tylko 65zł/48 sztuk
Edytuj zamówienie
Zamów w ciągu:
DARMOWA dostawa:
Warszawa: wtorek, 26go
Reszta Polski: środa, 27go
Pilna
praca?
Zadzwoń
509928504

Chcesz urozmaicić wyjazd integracyjny, przyjęcie lub zrobić komuś niespodziankę? Przygotuj własne napoje (piwo) z naszymy profesjonalnymi naklejkami na puszki.

Oferujemy do sprzedaży komplet naklejek o rozmiarze dopasowanym do dużych puszek na napoje (np. piwo). Naklejki są drukowane na papierze samoprzylepnym i są sprzedawane w kompletach po 48 sztuk.
Naklejki na puszki są gotowe do odbioru lub wysyłki w następny dzień roboczy od momentu złożenia zamówienia.Przykład 1: Zamówienie złożone w piątek jest gotowe do odbioru w poniedziałek.Przykład 2: Naklejki zamówione we wtorek są gotowe w środę i wysyłane kurierem. Do klienta docierają w czwartek.
Naklejki można odebrać w naszym biurze osobiście w hodzinach od 8ej do 23ej. Wysyłka kurierem na terenie kraju jest bezpłatna. Wyjątek stanowi wysyłka pobraniowa. W takim przypadku koszt wysyłki z płatnością przy odbiorze to 26zł.
Naklejki mają rozmiar 140 na 208mm. Do druku naklejek należy przygotować plik z 3mm spadem. Tak więc prawidlowy plik do druku powinien mieć rozmiar 146 na 214mm. Pliki należy przygotowywać w formacie PDF.

Dla osób, które szybko chcią przygotować własny projekt przygotowaliśmy przykładowy plik w formacie photoshop. Plik ten można dowolnie zmodyfikować na własne potrzeby.

Przykładowy projekt naklejki
Napisz do nas lub zadzwoń – odpowiemy na każde pytanie, rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Nasze biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-23.00. Skontaktuj się z nami:

tel. 22 406 2112

tel. 22 389 68 40

Tryb SkypeMe™!Skype: Studiouh.com

e-mail: witaj@studiouh.com

Fotoobraz 30x40 gratis w Studiouh.com

Nieustający Dzień Darmowej Dostawy w Studiouh

Z naszym logo 20% taniej

Bezwarunkowa Gwarancja Jakości

Dlaczego drukować w Studiouh.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress