Wizytówki GOLD

zł87,20 zł za komplet 100szt
Edytuj zamówienie
Zamów w ciągu:
DARMOWA dostawa:
Warszawa: środa, 18go
Reszta Polski: czwartek, 19go
Pilna
praca?
Zadzwoń
509928504

Wizytówki GOLD. Zadruk na białym sztywnym papierze, pokryty metaliczną złotą lub srebrną folią.

GOLD to specjalna wizytówka gdzie wydruk jest w kolorze złotym. Nie jest to nadrukowany złoty kolor ale prawdziwa metaliczna, złota folia (lub srebrna w wersji srebrnej). Wizytówki są drukowane na sztywnym białym papierze o gramaturze 350g.

Złote i srebrne wizytówki wymagają specjalnego przygotowania projektu. Nie drukujemy w kolorach a nakładamy metaliczną folię. Nie możemy użyć innego koloru ani też odcieni złotego. Projekt do złotych i srebrnych wizytówek należy przygotować w kolorze czarnym, bez żadnych kolorów pośrednich (odcieni szarości), tylko czarny. Przestrzeń kolorystyczna, najlepiej RGB. Tak jak zawsze w projektowaniu wizytówek należy zachować 3mm obszar bezpieczny przy krawędzi i nie umieszczać w nim żadnych napisów, rysunków nie będących elementami tła.

Komplet wizytówek GOLD to 100 sztuk, tyle ile mieści się w naszym eleganckim pudełeczku.

Wizytówki drukujemy w formatach:

  • 90×50 mm
  • 85×55 mm

Wizytówki GOLD mogą być zadrukowane z jednej strony lub dwustronnie.

Polecamy wybranie dodatkowego uszlachetnienia w postaci zaokrąglonych rogów.

Zamówienie jest bardzo proste

Kliknij guzik „Edytuj zamówienie” aby przejść do edytora. Dołącz plik, wybierz ilość kompletów, rozmiar wizytówki oraz czy ma być jedno czy dwustronna. Kliknij „Zamów”.

Twoje zamówienie trafi automatycznie do naszego systemu. Po sprawdzeniu przez naszych konsultantów trafi bezpośrednio do drukarni, a następnie do zautomatyzowanej introligatorni.

Dzięki naszemu systemowi obsługi drukarni masz stały wgląd do swojego zamówienia. Dodatkowo otrzymasz mailowe i SMS-owe powiadomienia o statusie realizacji.

Czas realizacji

Wizytówki GOLD realizujemy w ciągu dwóch dni roboczych.

Dostawa

Wizytówki dostarczymy do Twojego biura/domu GRATIS!

Swoje wizytówki możesz także odebrać osobiście w naszym biurze na ul. Puławskiej 233 lok. B5, w godzinach od 8.00 do 23.00.

Formy płatności

  • płatność on-line (system platnosci.pl)
  • przedpłata na konto (przed realizacją zlecenia)
  • pobranie (płatne kurierowi) – UWAGA!!! Wysyłka za pobraniem kosztuje 26zł
  • przelew 21 dni (po podpisaniu umowy o rozliczeniach bezgotówkowych)
  • gotówka i karta płatnicza (przy odbiorze osobistym w drukarni)
Pamiętaj, że wizytówki GOLD są drukowane z wykorzystaniem tylko jednego koloru: złotego lub srebrnego. Nie ma możliwości wykorzystania innych kolorów.

Projekt wizytówki gold powinien być przygotowany w kolorze czarnym, najlepiej w przestrzeni kolorystycznej RGB. Należy pamiętać o zachowaniu spadów oraz obszaru bezpiecznego 3mm przy krawędziach wizytówki. W obszarze bezpiecznym nie powinno być tekstów ani elementów graficznych innych niż tło.

Zapoznaj się z naszymi poradami dotyczącymi przygotowania pliku do druku cyfrowego: Sprawdź, jak łatwo przygotować wizytówkę w Photoshopie: Nie masz projektu wizytówki? Chętnie przygotujemy go dla Ciebie. Nasze studio graficzne zrealizuje wszystkie Twoje pomysły. Aby wysłać zapytanie kliknij tutaj >>>

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące naszych tekturowych wizytówek, sposobu składania zamówienia, sposobu płatności itd. Skontaktuj się z nami. Zawsze udzielimy ci pomocy.

Fotoobraz 30x40 gratis w Studiouh.com

Nieustający Dzień Darmowej Dostawy w Studiouh

Z naszym logo 20% taniej

Bezwarunkowa Gwarancja Jakości

Dlaczego drukować w Studiouh.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress