Naklejki – dowolny kształt

złod 11,40 zł/arkusz SRA3
Edytuj zamówienie
Zamów w ciągu:
DARMOWA dostawa:
Warszawa: piątek, 22go
Reszta Polski: poniedziałek, 25go
Pilna
praca?
Zadzwoń
509928504

Naklejki w dowolnym kształcie to doskonały gadżet reklamowy. Nacinamy je laserowo lub tradycyjnie. Możesz skorzystać z naszych wzorów lub zamówić naklejki własnego projektu. Wybierz rodzaj odpowiedni dla Ciebie.

Naklejki o dowolnym kształcie – nacinane laserowo. Naklejki z przygotowanego przez nas wykrojnika – nacinane laserowo (okrągłe, w kształcie elipsy, z zaokrąglonymi rogami). Aby je zamówić wybierz w formularzu zaproponowane przez nas gotowe formaty.Możesz też zamówić naklejki nacinane pod kątem prostym.
Możesz zamówić naklejki w dowolnym kształcie. Przygotuj wykrojnik samodzielnie lub zamów wykrojnik w naszym studiu graficznym.
Sporządziliśmy dla Ciebie kilkanaście gotowych wzorów naklejek: NAKLEJKI OKRĄGŁE o średnicy 30, 50, 80, 100, 120 i 140 mm. NAKLEJKI W KSZTAŁCIE ELIPSY: 30×60 mm, 50×100 mm i 80×140 mm. NAKLEJKI Z ZAOKRĄGLONYMI ROGAMI: 20×40 mm, 30×60 mm, 50×50 mm, 50×90 mm, 60×120 mm i 100×100 mm. Wykonujemy także naklejki rycowane tradycyjnie – nacinane pod kątem prostym.
Naklejki drukujemy na pięciu różnych podłożach: papierze samoprzylepnym i folii samoprzylepnej (białej błyszczączej i matowej, przezroczystej błyszczącej i matowej).
Naklejki drukujemy zawsze jednostronnie. Możesz zamówić naklejki kolorowe lub czarno-białe.
Nacinanie naklejek wykonywane jest laserowo. Metoda ta pozwala na bardzo precyzyjne docięcie każdego kształtu, nawet o bardzo nieregularnych liniach.
Naklejki są gotowe do odbioru najczęściej następnego dnia od momentu złożenia zamówienia (czas realizacji uzależniony jest od nakładu – przy większych nakładach czas realizacji może się wydłużyć do 2-3 dni). Termin realizacji naklejek z wykrojnikiem przygotowanym indywidualnie to ok. 2-3 dni robocze.
Zapoznaj się z naszymi poradami dotyczącymi przygotowania plików do druku naklejek:

Fotoobraz 30x40 gratis w Studiouh.com

Nieustający Dzień Darmowej Dostawy w Studiouh

Z naszym logo 20% taniej

Bezwarunkowa Gwarancja Jakości

Dlaczego drukować w Studiouh.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress